Kdo jsme | Dokumenty | Náš tým | Prohlídka školy | Fotogalerie | Projekty | Rozvrhy | Školní časopis

Kamila

Svou láskou k dětem, odborností, obětavostí a pracovitostí je Kamila ředitelkou na svém místě. Jejím cílem je vytvářet dětem příjemné a laskavé prostředí tak, aby každé z nich mohlo plně rozvíjet svůj potenciál. Stejně tak podporuje celý kolektiv dospělých svou nevyčerpatelnou energií. Pod jejím vedením je naše základní i mateřská škola místem, kam se děti těší a rády tam tráví svůj čas.

Sněženka

Učí 30 let a stále jí to baví, ráda vymýšlí pro děti do výuky zajímavé aktivity, snaží se pomáhat dětem, aby jim učení šlo. Má s dětmi trpělivost, umí je nadchnout pro učivo, učí je často hrou a v přírodě. Věnuje dětem i svůj volný čas – vede přírodovědný a divadelní kroužek.

Tereza

V základní škole pracuje druhým rokem jako asistent pedagoga. Získává stále nové informace k práci s dětmi se SPU. Je člověkem na svém místě, přemýšlí o svých svěřencích a hledá nejlepší cesty k řešení jejich problémů, je spolehlivá, děti ji mají rády. Pomáhá jim, hraje si s nimi, je hodná.

Veronika

Veru, Verča, Veronika s lehkostí si s dětmi tyká. Jasným hlasem a s jiskrou v oku provádí prvňáčky jejich novou školní zkušeností a těm starším dokazuje, že holt bez angličtiny se už dnešní mládež neobejde:).

Iveta

Od Ivety je cítit jistota. Vidíme, že práce ji naplňuje a baví. Dívá se na věci s nadhledem a využívá své znalosti v práci asistenta pedagoga. Děti oceňují, že má individuální přístup ke každému.

Lenka

Lenka je velice aktivní člověk. Je hodná, upřímná a hlavně pro každou legraci. Ráda běhá a pouští se do nových věcí. V současné době je na mateřské dovolené.

Hana

Hana je velmi milá, pracovitá a veselá bytost. Nechybí jí smysl pro humor a každému ráda pomůže a poradí. Dětem rozdává svačinky s radostí a všechny děti mají Hanku moc rády.

Denisa

Denisa je usměvavá, studující, přátelská, milovnice sportu (jóga, pole dance, běh, ...) a dobrého jídla. Ráda chodí na procházky se psem, je členkou hasičů, má ráda divadlo... V současné době je na mateřské dovolené.

Irina

Z Iriny vyzařuje klid, trpělivost, laskavost a zároveň pevnost. Má erudované znalosti z praxe, které propojuje s výukou.

Jaromír

Jaromír je člověk mnoha kvalit a zkušeností. Zlehka tančí při muzicírování, u výkladu historie či v dílně s kusem dřeva v rukách. Je laskavý a má vytříbený smysl pro humor.

Romana

Zajímá se o alternativní pedagogiku a všechny další impulzy k výuce, které ji osloví a dávají jí smysl. Moc ji baví tvoření a výtvarka, takže s dětmi stále něco vytváří, stříhá, lepí, kutí... Ráda kombinuje a míchá vše tak, aby to vyhovovalo potřebám dětí ve třídě. Ráda také kreslí a vytváří výzdobu ve třídě.