Kdo jsme | Dokumenty | Náš tým | Prohlídka školy | Fotogalerie | Projekty | Strava.cz | Základní pravidla (PDF) | Školní časopis

Kateřina

Kateřina je moc milá a usměvavá. Stará se o dobrý chod kuchyně a aby všechny děti i dospělí měli plná bříška. Je ochotná a dětem vždy ráda pomůže. Když má volnou chvíli, ráda si vyjede na koni.

Daniela

Daniela je srdcem naší kuchyně. Díky své dlouholeté praxi dokáže dětem uvařit, na co si vzpomenou. Je ráda mezi lidmi, kterým svou pozitivní energií rozdává dobrou náladu. Ve volných chvílích ráda vyrazí na hory.

Jaroslava

Jaroslava je díky své pracovitosti a ochotě pravou rukou Daniely. Za její bravurně nakrájenou zeleninu by se nemusel stydět žádný šéfkuchař. Jejímu pozornému zraku neunikne ani smítko, takže je díky ní školní kuchyň stále jako ze škatulky.